Ochrona głowy i słuchu - Zatyczki do uszu
Howard – Leight Laser Lite  Cena: 0.40 zł
Wygodne nowoczesne wkładki do uszu dla prawie każdego kanału słuchowego.
Wkładki typu LASER LITE (SNR 35) są jednym z najlepszych rodzajów wkładek. Wykonane są one z niedrażniącej, nie powodującej alergii pianki, która przystosowuje się kształtem do ucha. Nadają się one idealnie dla osób o wąskim kanale słuchowym. Testy na tłumienie przeprowadzono według standardu EN352-2. Dzięki żywym kolorom wkładka jest widoczna i zabawniejsza.

Tłumienie wg europejskiego standardu EN: H=34 M=32 L=31

Sposób użytkowania, przechowywania i konserwacji
Wkładkę należy włożyć do zewnętrznego przewodu słuchowego ucha tak, aby jak największa jej część znalazła się w przewodzie usznym bez przykrego uczucia niewygody. Można to uzyskać przez wkładanie wkładki z równoczesnym odciąganiem drugą ręką małżowiny usznej do tyłu. Wkładki powinny być przechowywane w opakowaniach firmowych zapewniających ochronę przed zabrudzeniem i kurzem. Nie należy ich magazynować w pobliżu materiałów chemicznych, które mogą niekorzystnie wpływać na ich jakość.

Przeciwwskazania
Bezwzględnym przeciwwskazaniem do stosowania wkładek są stany zapalne ucha, dlatego przed ich użytkowaniem zaleca się wszystkim użytkownikom zasięgnięcie porady laryngologa.


« powrót
Ilość